Update van de Beroepingscommissie

Even de stand van zaken bij de beroepingscommissie

Zoals we al in de vorige update hebben aangegeven hebben wij in september de brieven en CV’s van de belangstellenden doorgenomen. Hieruit zijn kandidaten gekozen waarmee we een oriënterend gesprek wilden hebben. Uiteindelijk hebben we drie avonden uitgetrokken voor de gesprekken. De gesprekken vinden plaats op een mooie landelijke locatie waar we in alle rust met de kandidaten in gesprek kunnen gaan.

Het zijn plezierige gesprekken waarin we natuurlijk de mooie kant van onze kerk bespreken. Maar we noemen ook in alle eerlijkheid de zaken waarover we ons zorgen maken.

Zodra alle kennismakingsgesprekken zijn geweest halen we het net op om te bepalen wat de vervolgstappen gaan worden. We houden je hiervan op de hoogte.

Namens de beroepingscommissie, Arnout Batterink