Jeugdcafé de PUB’ers weer van start

jeugdwerk2011-ymca-rgbOp 18 november gaan we met een team naar het YMCA volleybaltoernooi in Jubbega. De eerste avond hebben we alvast met een laken volleybal kunnen oefenen. Dit deed de jeugd terug denken aan de peutergymnastiek met juf Wiesje.

Kinderliedjes zingen en tegelijkertijd de bal in de lucht houden zonder de lampen te beschadigen. Een hele prestatie en duidelijk veel talent!

Zaterdag 26 november gaan we het Sinterklaasfeest vieren. Met veel pakjes en pepernoten maken we er een dolle boel van! Met de jeugdband gaan we oefenen voor een bijdrage aan de
kerstnachtdienst. Wil je je hier nog voor opgeven en kom je niet op het jeugdcafé, geef je dan zo snel mogelijk op bij één van de jeugdouderlingen. Ook is de jeugd gevraagd mee te werken aan
de dienst op eerste kerstdag.

De actuele stand van de verkoop van de boeken is 223 euro. Er zijn nog volop boeken te koop en er worden regelmatig nieuwe boeken bijgezet. De opbrengst is voor onze jeugdzaal. Dus kom kijken in de hal in de kerk!